Mapka

FESTIVALOVÉ A AKREDITAČNÍ CENTRUM - INSTITUT SLAVONICE / 1
Kromě dvou projekčních sálů, ve kterých se budou promítat festivalové snímky, je v Institutu umístěn prodej všech typů akreditací a vstupenek i Akreditační centrum, kde si návštěvníci vymění předem zakoupené akreditace a vouchery za příslušné akreditační a vstupové náramky. V budově je během festivalu i hlavní organizační štáb a sídlo festivalové produkce

SPOLKOVÝ DUM SLAVONICE / 2

V rámci Slavonice Festu tu budou probíhat projekce Sekce originální produkce HBO.Návštěvníci si mohou posedět v příjemné kavárně, nakoupit bio sortiment a obdivovat unikátní rekonstrukci objektu. Rozsáhlá přestavba domu v centru Městské památkové rezervace trvala více než rok. Výsledkem je čistý, moderní a útulný objekt, který je denně otevřen široké veřejnosti. Prodej vstupenek na místní projekce.

Dětský koutek - Spolkový dům Slavonice nabízí v době festivalu dopolední a odpolední hlídání dětí. Pro děti od 3 let. Více informací a individuální domluva na místě.


KULTURÁK / 3
V prostorách obrovského kulturního domu, který pochází z dob megalomanské komunistické výstavby na konci 70. let, bude přes den třetí festivalový kinosál. V noci se pak v Kulturáku rozjedou taneční party. Prodej vstupenek na místní projekce a party.


LETNÍ KINO NA NÁMĚSTÍ / 4

HUDBA V MAŘÍŽI / 5
Necelé 4 kilometry od Slavonic leží na hranici s Rakouskem Maříž, vesnička, ve které na nově vzniklé Open Stage (otevřené scéně) se odehrají každý den 3 velké koncerty. Ty doplní alternativní Stodola Maříž, která nabídne denně dvě subtilnější vystoupení pro hudební fajnšmekry. Dopravu na trase Slavonice - Maříž a zpět zajišťuje festivalový autobus. Do Maříže je možné dojet i autem, na kole, nebo dojít pěšky. Prodej vstupenek na koncerty ve Slavonicích i v Maříži..


BESÍDKA / 6

KEMP SLAVONICE / 7