Pokud se chcete stát partnerem SLAVINICE FESTu, prosíme kontaktujte nás na info@slavonicefest.cz.

Partnerem SLAVONICE FESTu se můžete stát i zakoupením PLATINUM sponzorské akreditace (v předprodeji od 30.5. )

 

PLATINUM akreditace sponzorská   8 000 Kč                                             

Platí po celý festival. Volný vstup na všechny akce SLAVONICE FESTu (festivalové projekce, Letní kino na náměstí, koncerty, party). Vstup do VIP zóny hotelu Besídka. Festivalová doprava v ceně (van, bus). Zakoupením této akreditace se stáváte partnerem SLAVONICE FESTu. Vaše jméno, budete-li si to přát, bude vyvěšeno na slavonickém  náměstí u Letního kina mezi Partnery SLAVONICE FESTu. K zakoupení v předprodeji za 7 000 Kč, na místě za 8 000 Kč. Akreditace je nepřenosná.

 

Firemní platinum akreditace malá

Zakoupením tří až pěti PLATINUM akreditací pro jednu firmu  získáte: Volný vstup na  všechny akce SLAVONICE FESTu (festivalové projekce, Letní kino na náměstí, koncerty, party). Vstup do VIP zóny Besídka. Festivalová doprava zdarma. Váš firemní banner bude vyvěšen na slavonickém  náměstí u Letního kina mezi Partnery SLAVONICE FESTu a logo Vaší firmy umístíme na webové stránky festivalu. Akreditace jsou nepřenosné. Platí po celý festival.

 

Firemní platinum akreditace VELKÁ

Zakoupením šesti a více PLATINUM akreditací pro jednu firmu  získáte: Volný vstup na  všechny akce SLAVONICE FESTu (festivalové projekce, Letní kino na náměstí, koncerty, party). Vstup do VIP zóny Besídka.  Festivalová doprava zdarma. Vaše firemní bannery budou umístěny do všech prostor konání SLAVONICE FESTu a logo Vaší firmy umístíme na webové stránky festivalu.  Akreditace jsou nepřenosné. Platí po celý festival